KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12433513
nr 1243 3513
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Akvarell, "Väntan", signerad. 43x34
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:53:25
23/3 13:29:36
1.500 kr
25/3 19:27:48
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg